HAKKIMIZDA

Hi!Bites ofiste işleri yetiştirmeye çalışan, trafikte bir yerlere gitmeye uğraşan ama egzoz dumanında boğulan, sınavlar için sabahlayan ve aynı zamanda tüm bu yoğunlukta fit olmayı, sağlıklı beslenmeyi hedefleyen kısacası zamana bir türlü yetişemeyen ve günü 24 saatten fazla yaşayan bizler için ‘’atıştırmalık dediğin sağlıklı da olabilir’’ sloganıyla ortaya çıktı.

Bu hedefler ışığında katkısız, doğal ve sağlıklı besinleri yenilikçi sunumlar ile bir araya getiren Hi!Bites, gıda üretiminin zorluğunu ve hassasiyetini bilen deneyimli ekibinin özenli çalışmaları ile uluslararası gıda üretim standartlarına sahip üretim tesislerinde size sunulmak üzere hazırlanmaktadır.
Tüm bu nedenlerle ara öğünlerinizi abur cubur* egemenliğinden kurtarmak için karşınıza çıkan Hi!Bites çeşitlerimizden kendinize en uygun atıştırmalığı keşfedin ve zamandan sağlıklı tasarruflar sağlayıp gününüzü eğlenceli hale getirin.

* abur cubur: TDK Büyük Türkçe Sözlüğünde;

  • Yararı gözetilmeksizin rastgele yenilen şeyler
  • sf. İşe yaramayan, boş
  • zf. Yararsız bir biçim.
Sağlık

Gıda üretimi ciddiyet ister. Bunu bilen deneyimli ekibimiz ve uluslararası standartlara sahip üretim tesislerinde özenle seçilen en doğal ürünler hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan üretilmektedir.

Hi!Bites Sağlıklı Atıştırmalıklar - Sağlık
Lezzet

Sağlıklı olan yiyecekler hep lezzetsiz, tatsız tuzsuz şeyler olmak zorunda değil! Hi!Bites doğal ve sağlıklı olduğu kadar lezzetiyle de sizi etkileyecek.

Hi!Bites Sağlıklı Atıştırmalıklar - Lezzet
Kalite

İçeriğindeki malzemelerden üretim aşamasına ve ambalajlanmasına kadar olan tüm adımlarda izlenebilirlik sağlanarak özenli ve titiz bir çalışma ile hazırlanmaktadır.

Hi!Bites Sağlıklı Atıştırmalıklar - Kalitemiz